Provoz služeb, veřejných parkovišť a kyvadlové dopravy

Provoz služeb, veřejných parkovišť a kyvadlové dopravy

Vážení nájemci a návštěvníci BB Centra,

 

vzhledem k postupnému navyšování počtu zaměstnanců a osob pohybujících se v BB Centru a v souladu s udržitelným provozem areálu, přistupujeme ke změnám nastavení služeb, jež byly v březnu a dubnu poskytovány v omezeném provozu či zcela pozastaveny.

 Přihlížíme k zajištění dostatečného komfortu všech osob, zároveň je naší prioritou dodržet vaši bezpečnost a veškerá nařízení vlády ČR.

 

Od pondělí 4. května 2020 bude provoz veřejných služeb BB Centra zajištěn takto:

 

- veřejná parkoviště budou uvedena do standardního zpoplatněného provozu

- dojde ke zprovoznění linky BB1 kyvadlové dopravy dle aktuálního jízdního řádu

- linka BB2 kyvadlové dopravy zůstává mimo provoz z důvodu plánovaných oprav Želetavské ulice

- stravovací zařízení zůstávají ve výdajovém režimu, aktuální situaci včetně již otevřených obchodů a obnovených služeb můžete sledovat zde: https://www.bbcentrum.cz/cz/o-nas/v-obraze/aktualita/aktualni-moznosti-stravovani-v-bb-centru

- rychlý nákup roušek či gelů je možno provést v „rouškomatu“ v budově BRUMLOVKA či v lékárně Magistra v Želetavské ulici (zde i na fakturu)

 

Stejně jako vám, tak i nám, přináší tato situace mnoho neočekávaných momentů, na které musíme reagovat flexibilně. Snažíme se proto reflektovat veškeré změny, počty zaměstnanců a další potřeby v areálu s okamžitou platností a k vaší plné spokojenosti.

Tým BB Centra