Oslavte předjaří s námi v BB Centru

Oslavte předjaří s námi v BB Centru

Počasí si z nás tak trochu dělá dobrý den a nemůže se rozhodnout, jestli má být ještě zimní nebo se radši přehoupnou do jara. Bez ohledu na to, že nebe nám neustále trochu depresivně hrozí přeháňkami, však můžete dorazit do BB Centra a načerpat dobrou náladu na některé ze zdejších akcí. Nebudou chybět food festivaly, oblíbené cestovatelské večery nebo přednášky se zajímavými lidmi.


19. 2. Vinárna Sommellerie - Cestovatelský večer: Pyreneje 17:30
27. 2. Náměstí Brumlovka, Food akce - Masopust v BB Centru 11:00
11. 3. Vinárna Sommellerie - Cestovatelský večer: Havajské ostrovy 17:30
12. 3. Náměstí Brumlovka, Food akce - Vítání jara 11:00
18. 3. Kavárna Coffee Perk - Workshop s Armádou spásy 17:30
25. 3. Kavárna Coffee Perk - Speed Dating (ENG) 18:30
26. 3. Náměstí Brumlovka, Food akce - Polévkování 11:00
1. 4. Kavárna Coffee Perk - Speed Dating (CZ) 18:30
každé úterý (od 3. 3.) Pravidelně běhy v okolí BB Centra 17:30
každé liché úterý (od 3. 3.) Trhy na Náměstí Brumlovka 7:30

Na konci února, konkrétně ve čtvrtek 27., se můžete těšit na tradiční Masopust. Protože se jedná o svátek jídla, který zahajuje období půstu, budou pochopitelně k dispozici nejrůznější dobroty - třeba smažené koblihy, koláče nebo klobásky. V březnu se první svátek jídla ponese v jarním duchu. Během Vítání jara 12. března na vás čeká spousta dobrot spojených s koncem zimy a nástupem teplejšího počasí, na své si přijdou milovníci sladkých i slaných pochutin. Ve čtvrtek 26. března pro vás bude už po několikáté připraveno Polévkování. Opět budete moct okusit chutě celého světa a dopřát si čirý vývar, hutnou bramboračku nebo třeba exotické Pho. Všechny food akce se konají vždy od 11 do 15 hodin na Náměstí Brumlovka a jejich součástí je hudební produkce.

Jelikož nikdy není příliš brzy načerpat inspiraci na vaši příští dovolenou, můžete se těšit na další z cyklu cestovatelských večerů. Ve čtvrtek 19. února se na vás bude těšit Jakub Šolc, který vám povypráví o tom, jaké to je putovat úplně sám a pěšky napříč Pyrenejemi. V následujícím měsíci 11. března spolu s Jaroslavem Bouzkem objevíte kouzlo Havajských ostrovů, které nabízejí především unikátní a téměř panenskou přírodu. Cestovatelské večery se konají vždy od 17:30 ve vinárně Sommellerie v obchodní pasáži budovy Filadelfie.

Pokud vás zajímá, jak vlastně funguje Armáda spásy a jak byste jí právě vy mohli pomoct, zúčastněte se workshopu, který se chystá 18. března od 17:30 v Coffee Perk.

Už nechcete být sami a věříte, že jaro je ideální čas na setkání s láskou vašeho života? A už jste někdy slyšeli o Speed Datingu? V BB Centru jsou pro všechny nezadané připraveny dva seznamovací večery, jeden 25. března a druhý 1. dubna, a seznámit se mohou přijít Češi i anglicky hovořící cizinci. Registrace předem je v tomto případě nutná. Více informací o speed datingu naleznete na stránkách www.randemotyl.cz.

Přestože běhat se dá i v zimě, s jarním oteplením to jde přeci jenom o poznání lépe. Od 3. března jsou proto pro vás znovu připraveny pravidelné běhy v okolí BB Centra. Sraz bude vždy v 17:20 v recepci budovy Beta a doprovod vám budou dělat zkušení instruktoři z běžeckého dua Running2. Díky nim se naučíte nejen správnou techniku, ale třeba také užitečné strečinkové cviky na protažení po doběhnutí do cíle.

Pro všechny příznivce tradičních trhů chystá BB Centrum letos na jaře novinku. Pokud si nedovedete představit týden bez čerstvé zeleniny přímo od dodavatele nebo domácího pečiva přímo od pekaře, máme pro vás dobrou zprávu. Počínaje 3. březnem se bude na Náměstí Brumlovka každé úterý v sudém týdnu konat trh nabízející širokou škálu produktů. Stánky na vás budou čekat od půl osmé ráno do druhé odpolední.

Těšíme se na Vás,

Marketingový tým Passerinvest Group