Z BB Centra do Krčáku za běháním i na fitness

Z BB Centra do Krčáku za běháním i na fitness

Pokud máte rádi běhání, tak se přidejte k nám. Začali jsme organizovat společné běhy nejen v BB Centru (každé úterý od 17:20 hod. na recepci budovy Beta, vchod za Costa Coffee), ale i v Krčském lese.

Podvečerní běhy v okolí Krčského lesa se konají každé pondělí od 18:30 do 19:30 hod. Sraz účastníků je v 18:20 mezi vestibulem metra C Roztyly a budovou T-Mobile. Běhy probíhají pod střídavým vedením nadšených běžců a blogerů Soni Hrabec Kotulkové a Michala Hrabce z Running2.cz.

Ti z vás, kdo dáváte přednost cvičení v přírodě, tak můžete vyzkoušet dvě nová hřiště, které jsme otevřeli v parku sousedícím s Krčským lesem na území tzv. Nových Roztyl.  Prvním je venkovní fitness hřiště vybavené soustavou posilovacích strojů vhodných pro všechny věkové kategorie. Díky strojům, které jsou v parku instalovány, si každý může zvolit vhodnou aktivitu odpovídající jeho kondici.  O pár metrů dále je workoutové hřiště, kde lze posilovat tělo vlastní vahou a zlepšovat si tak fyzickou kondici a motoriku. 

Pokud rádi chodíte do lesa, a konkrétně do toho Krčského, tak doporučujeme navštívit interaktivní mapu na stránkách  magazínu krcakzije.cz. Mapa obsahuje plánovač tras, přehled dětských hřišť nebo cyklotrasy v Krčském lese. Plně funguje i na mobilních telefonech.

Jak se dostanete z BB Centra do Krčského lesa? Snadno, stačí se podívat na mapu 

 

Těšíme se na setkání s vámi

Marketingový tým Passerinvest Group