Vítáme jaro - akce pro širokou veřejnost nejen z Prahy 4

Vítáme jaro - akce pro širokou veřejnost nejen z Prahy 4

Venkovní teploty se konečně vyšplhaly nad nulu a jaro se hlásí o slovo. Přivítat ho a využít tak příjemného počasí můžete na náměstí Brumlovka, kde je v březnu připravena pestrá nabídka vnitřních i venkovních akcí pro širokou veřejnost .Stačí si vybrat.

6. 3. Cestovatelský večer - Mexiko: Napříč královstvím kontrastu

14. 3. Jarní polévkování

20. 3. Speed dating

21. 3. Vítání jara

27. 3. Speed dating

18. 3. - 22. 4. Výstava Proměny 100 let očima fotografů v budově Alpha

Pro milovníky vůně dálek je na začátku března, konkrétně ve středu 6., připraven další z oblíbených cestovatelských večerů v restauraci KOBE. Tentokrát se návštěvníci budou moci prostřednictvím vyprávění Radky Myškové přenést do slunného Mexika a poznat karibské pláže pokryté jemným pískem i chudinské slumy. Mexiko je světem plným kontrastů, který se může pochlubit bohatou historií, svéráznou magií i pikantní kuchyní a má stále čím ohromovat. Radka Myšková kouzlu této země zcela propadla, navštívila ji už víc než patnáctkrát.

Pro ty, kdo oceňují čiré vývary i hutné krémy je na čtvrtek 14. března připraveno Jarní polévkování. Tento festival polévek představí vedle klasického vývaru či tradiční české bramboračky i cizokrajné chutě. Je libo ochutnat pravý ruský boršč nebo raději exotičtější indický Dhál či japonské miso? Na Náměstí Brumlovka v BB Centru to není problém. Akce bude probíhat od 11 do 18 hodin a krom stánků s občerstvením se mohou návštěvníci těšit také na hudební program či kreativní dílničky pro děti.

Když se venku konečně vyčasilo, láká to na procházku. A proč byste na ni museli chodit sami? Ve dvou se to lépe táhne, proto BB Centrum připravilo hned dva večery zasvěcené lásce a hledání ideálního protějšku. Dvě po sobě jdoucí středy (20. a 27.) se v restauraci KOBE odehraje tzv. speed dating, tedy večer, během něhož si můžete dát krátké čtyřminutové rande s několika různými protějšky a poznat, kdo by se k vám nejlépe hodil. Více informací a registrace možná na www.randemotyl.cz.

Příchod jara je třeba oslavit stylově, proto se na Náměstí Brumlovka 21. března od 11 do 18 hodin odehraje Vítání jara. Pro všechny zájemce budou připraveny stánky s občerstvením nabízející třeba sezónní ovoce a zeleninu, jarní limonády nebo domácí pečivo a marmelády. Nebudou chybět ani hudební vystoupení a bohatý doprovodný program.

Nejen milovníky historických fotografií jistě přiláká výstava probíhající od 18. března do 22. dubna v budově Alpha. Na deseti panelech jsou zachyceny ty nejdůležitější mezníky našich stoletých dějin, z nichž každý charakterizuje jednu dekádu naší historie. Připomenout si můžete vznik Československa, příjezd vojsk Varšavské smlouvy nebo sametovou revoluci. Vstup na výstavu je zdarma.

Těšíme se na Vás,

Marketingový tým Passerinvest Group