Nabitý program podzimních akcí odstartoval

Nabitý program podzimních akcí odstartoval

Přestože je venku již sychravo, na náměstí Brumlovkase stále něco děje. Na listopad a prosinec je připravena celá řada akcí:

  • 15. listopadu, 11:00-19:00: Podzimní polévkování na náměstí Brumlovka
  • 21. listopadu, 17:30-19:30: Cestovatelský večer - Jižní Amerika
  • 28. listopadu, 16:00-19:00: Slavnostní rozsvícení vánočního stromečku
  • 5. prosince, 11:00-19:00: Andělská nadílka na náměstí Brumlovka
  • 12. prosince, 18:00-19:30: Hvězdný vánoční koncert
  • 12. prosince, 17:30-19:30: Cestovatelský večer - Jihovýchodní Asie

Ve středu 15. listopadu provoní náměstí Brumlovka polévky. Bude zde probíhat první ročník Podzimního polévkování nabízející návštěvníkům rozmanité chutě z celého světa. Kromě dobrého jídla je připraven také hudební doprovod a kreativní dílny pro děti i dospělé.

Chystají se rovněž dva cestovatelské večery. Ten první konaný 21. listopadu pozve účastníky na cestu po Jižní Americe, a to napříč celým kontinentem od Karibiku na severu po Patagonii na jihu. Druhý 12. prosince zase ukáže krásy Vietnamu od přelidněných metropolí, přes starobylé chrámy až po liduprázdné pláže. Cestovatelské večery se konají vždy od 17:30 v restauraci KOBE na náměstí Brumlovka.

Vzhledem k blížícím se vánočním svátkům je pro návštěvníky BB Centra připraveno i několik akcí spojených právě s tímto časem. Na sklonku měsíce, ve středu 28. listopadu, se na náměstí Brumlovka rozsvítí vánoční stromeček. Kulturní program bude doplněn o stánky s vánoční tématikou a stánky s občerstvením. Nebudou chybět ani tradiční koledy, které si budou moci návštěvníci zazpívat spolu s Dětským sborem Rolnička.

Na začátku prosince, konkrétně 5. prosince se mohou děti i dospělí těšit na Andělské odpoledne na náměstí Brumlovka, kde bude připraven bohatý kulturní program - kreativní dílnička s vánoční tématikou, strom splněných přání a rozdávat radost bude dobrotivý Mikuláš spolu s anděly.

Jen týden nato, 12. prosince, jsou všichni srdečně zváni do Společenského centra Bethany na Hvězdný vánoční koncert, který začne v 18:00 hod. a vystoupí na něm umělci zvučných jmen Vratislav Kříž (baryton), Yukiko Kinjo (soprán), Kateřina Englichová (harfa), Jitka Hosprová (viola) a Lenka Navrátilová (klavír).

Detaily k jednotlivým akcím najdete na zde.

Těšíme se na vás,

Marketingový tým Passerinvest Group