BB Centrum Klub

Benefity členství v BB Centrum Klubu

(účinné od 1. 11. 2020)

Balance Club Brumlovka (více informací na webu www.balanceclub.cz)

Domníváme, že pro rozhodování o členství je nutné se dostatečně seznámit s prostředím a fungováním klubu přímo na místě. Proto pro Vás připravujeme den otevřených dveří Balance Clubu Brumlovka, o nichž Vás však budeme informovat, jakmile nám umožní aktuální situace omezeného setkávání.

Jednodenní voucher

Členové klubu jsou oprávněni k zakoupení jednodenního voucheru do Balance Clubu Brumlovka (dále jen BCB) za zvýhodněnou cenu 300 Kč (běžná cena 900 Kč), možnost čerpání se vztahuje vždy pouze na sobotu a neděli, po předložení voucheru na recepci Balance Clubu Brumlovka včetně předložení BB Centrum klubové karty a identifikačního průkazu. Při zakoupení voucheru mohou vzít členové klubu v neděli do bazénu BCB i dítě za sazbu dle ceníku, aktuálně 150 Kč (doba pobytu dítěte je dle rozvrhu BCB aktuálně vymezena v době 8:00–12:00 hodin). Jednodenní voucher lze zakoupit v prodejní kanceláři BCB v budově Brumlovka pouze v pracovní dny.

Měsíční členství:

  • zlatá karta – členové klubu jsou oprávnění k využití zvýhodněné ceny aktuálně 2.400 Kč a současnému uhrazení jednorázového zápisného ve výši 50 % z ceníku BCB (aktuálně se jedná o 2.500 Kč)
  • stříbrná karta – členové klubu jsou oprávnění k využití zvýhodněné ceny aktuálně 1.840 Kč a současnému uhrazení jednorázového zápisného dle ceníku BCB (aktuálně se jedná o 2.000 Kč)
  • diamantová karta – členové klubu jsou oprávnění k využití zvýhodněné ceny aktuálně 4.950 Kč a současnému uhrazení jednorázového zápisného ve výši 50 % z ceníku BCB (aktuálně se jedná o 2.500 Kč)
  • partnerská karta (pouze ke zlaté nebo diamantové kartě) - členové klubu jsou oprávnění k využití zvýhodněné ceny aktuálně 2.400 Kč a současnému uhrazení jednorázového zápisného dle ceníku BCB (aktuálně se jedná o 2.000 Kč)

Příslušnou smlouvu o členství je třeba podepsat v prodejní kanceláři BCB a zvýhodněná cena bude poskytnuta na základě předložení klubové kartičky BB Centrum Klubu a identifikačního průkazu. Zvýhodněná cena platí po dobu členství v BB Centrum Klubu.

Parkování

Členové klubu jsou oprávněni k využití venkovního veřejného parkoviště v ulici Za Brumlovkou a k využití podzemních veřejných parkovišť v budovách Brumlovka, Delta a Filadelfie. Na uvedených parkovištích mají členové klubu denně 1. parkovací hodinu zdarma.

Stravování

Členové klubu mohou také využívat kantýny v Budovách A, Alpha, Beta, Delta a Filadelfie za zvýhodněných podmínek, tj. za ceny stanovené příslušnými provozovateli pro nájemce budov. Dovolujeme si však upozornit, že vzhledem k aktuálním omezením může dojít k dočasnému uzavření některé z kantýn, proto prosíme sledujte situaci na https://www.bbcentrum.cz/cz/obchody-sluzby/restaurace

Atletický stadion

Členové klubu mohou také využívat atletický stadion po získání vstupní karty za cenu 500,- Kč za rok.

Kulturně-vzdělávací události

Členové klubu mají možnost účastnit se všech kulturně-vzdělávacích událostí zdarma či za zvýhodněnou cenu (workshopy, setkávání se zajímavými lidmi, tematické večery, přednášky, semináře, sportovní události atp.).

Prohlídky BB Centra a sousedská setkávání

Členové klubu se mohou zúčastnit komentovaných prohlídek BB Centra (v rámci veřejných událostí – Zelené terasy, Sculpture line, Open House, ale i mimo ně na Vaši výzvu), organizovaných sousedských setkávání, dále obdrží informace o nových službách pro veřejnost.