Zábava, sport, vzdělání

Fitness a wellness

Dostat se zpět do formy, relaxovat v sauně či vířivce, plavat v 25metrovém bazénu… To vše nabízí exkluzivní wellness a fitness Balance Club Brumlovka. Více informací naleznete na www.balanceclub.cz

Více zde

Mateřská školka

Pokud hledáte pro své děti od 3 do 6 let školku s rodinnou atmosférou, laskavý a důsledný přístup a dodržování křesťanských a obecně etických principů, můžete zvolit mateřskou školu Elijáš. Více informací naleznete na www.elijas.cz.

Více zde

Základní škola

Cílem Základní školy Elijáš je poskytovat dětem kvalitní výchovu a vzdělání. Její předností je rodinná atmosféra, bezpečné prostředí, individuální přístup k dětem, hledání talentů a podpora zdravého životního stylu. Více informací naleznete na www.elijas.cz

Více zde

Společenské centrum

Společenské centrum Bethany nabízí pravidelné aktivity pro širokou veřejnost. Duchovní (studium Bible, ranní zamyšlení), zdravotní (přednášky, kurzy vaření), psychologické (semináře, setkání pro ženy) a kulturní (výstavy, koncerty, mini kino pro děti). Aktuální program naleznete na www.spolecenskecentrum.cz.

Více zde

Víceúčelové hřiště v létě i v zimě

Chcete si zahrát fotbal, florbal, basketbal, házenou nebo tenis? Ideální pro firemní turnaje a teambuildingy. V létě pod otevřeným nebem, v zimě v nafukovací hale. Provoz je celoroční. Více informací naleznete na www.viceucelove-hriste.webnode.cz.

Více zde

Parky a dětská hřiště

Baarův park, v blízkosti budovy FILADELFIE, je ideálním místem pro venkovní oběd, odpolední piknik či práci s notebookem na lavičce nebo odpočinek při hře pétanque. V parku Brumlovka si můžete užít příjemné odpoledne s dětmi, které se vydovádí na velkém dětském hřišti. Oba parky mají free Wi-Fi pokrytí.

Více zde

Knihovna

Zpět ke čtení! Knihy nabízí zábavu i odpočinek. V areálu najdete dvě veřejné knihovny v podobě „KnihoBudek“. Zde si můžete zdarma vypůjčit knihu nebo naopak přinést ty, které chcete darovat. Budky najdete v Baarově paku a parku Brumlovka.

Více zde